SOUTĚŽ O FORMU NA MUFFINY

ČTENÍ NA 1 MIN.
Soutěž o formu na muffiny

Přemýšlela jsem, jaké muffiny na snídani připravit. Nakonec jsem skončila u jahodových s kokosem. Hledáme trochu inspirace. Poraďte, jaké muffiny (stačí i příchuť či náplň) rádi děláte vy? Napište nám do komentáře.

Každý, kdo poradí, se zařadí do soutěže o tyto super formy na muffiny. Pečeme v ní a je to nádhera. Náhodně vylosujeme 3 výherce ve středu 20.4.!

Více o formě na muffiny.

AKTUALIZACE: 21.4.2016 9:49

Moc děkujeme všem za hromadu inspirace na muffiny. Máme co dělat :-) Můžeme, ale odměnit jen tři z vás. Snad se na nás zbytek nebude zlobit.

Výhercům gratulujeme!

Líbil se ti článek? Pošli ho do světa ...

Okomentuj text

Moc rádi si přečteme, co si myslíš ty. Poděl se s námi a s ostatními o tvůj názor.

Napsat komentář

Okomentuj text

Tvůj e-mail nebude zobrazen

Foodblog roku

2019

Foodblog roku přeskočil rok 2018 a rovnou vyhlásil vítěze za rok 2019. Nemůžeme být šťastnější, vyhráli jsme v hlavní kategorii - Food blog roku 2019. Jupíí a moc vám všem děkujeme!
vítěz food blogu roku

2017

Umisťujeme se na 2.místě v kategorii Cestování, na 3.místě ve Food Stylingu, na 5.místě ve Fotografii a jsme čtvrtí v absolutním pořadí. Máme z toho obří radost.

2016

Vyhráli jsme v kategorii Food Styling 1. místo za Foodblog roku 2016. Máme z toho obří radost.
vítěz food blogu roku

Kdo jsme?

Já jsem Petr. Jídlo je pro mě chvíle, kdy přestáváme pracovat a užíváme si. Pokaždé se těším jakou novou kombinaci Gábi na talíř vymyslí.

Já jsem Gábina. Nakupování kuchařek je pro mě stejným potěšením jako nákup bot. Prohlížení fotek jídla mě ale uspokojí podstatně více než listování v módních časopisech.

A kdo jsi ty?

Napiš nám tvoje křestní jméno a e-mailovou adresu a my ti pošleme vždy upozornění na nový příspěvek, rady, tipy, recepty a spoustu dalšího.

Mrkni se

Buďme na blízku. Spoj se s námi na sociálních sítích.

Napiš co hledáš & stiskni 'Enter'