5 TIPŮ NA SKVĚLOU A ZDRAVOU SNÍDANI

ČTENÍ NA 3 MIN.
5 tipů na skvělou a zdravou snídani

Snídaně je základ dne. My to tak určitě máme. Nejlepší jsou samozřejmě snídaně o víkendu, kdy nikam většinou nemusíme spěchat. Pro inspiraci jsme dali dohromady našich 5 oblíbených snídaní.

1. CHIA PUDINK – BANÁN A ARAŠÍDOVÉ MÁSLO

Snídaně ze „super potravin“ – chia semínek a oříškového másla máme hotovou za 5 min a nikdy s ní nešlápneme vedle.

image

2. MÍCHANÁ VAJÍČKA – RAJČATA, KOŘENÍ

Upgrade míchaných vajíček, který nás úplně očaroval. Trochu rajčat a koření – mleté kurkumy a koriandru udělá zázraky. Doporučujeme rozhodně vyzkoušet. Gabčin tip – přidejte 2 nasekaná sušená rajčata.

image

3. BLESKOVÉ LÍVANCE – BANÁN, VAJÍČKA, OŘECHY

Tohle je snídaně, kterou si šetříme vždycky na víkend. Už je to takový náš malý rituál. Lívanečky si někdy mažeme přírodními bioládadami.

image

4. OVOCNÝ CHLEBÍČEK – RYBÍZ, BORŮVKY, BANÁN

Pokud máme chuť na sladké, děláme si banánový chlebíček. Je xtrémně snadný. Gabča ho oživila čerstvým rybízem a borůvkami. Je samozřejmě bezlepkový, používáme mandlovou mouku.

image

5. MINI FRITTATAS – VEJCE, CUKETA, LOSOS

Vajíčka často nastartují náš den, a to v různých podobách. Tentokrát jsme si je zkusili udělat v troubě se spoustou zeleniny. Upečené frittatas drží tvar, takže je možné si je vzít třeba i ke svačině a jíst je studené.

image

Líbil se ti článek? Pošli ho do světa ...

Okomentuj text

Moc rádi si přečteme, co si myslíš ty. Poděl se s námi a s ostatními o tvůj názor.

Napsat komentář

Okomentuj text

Tvůj e-mail nebude zobrazen

Foodblog roku

2019

Foodblog roku přeskočil rok 2018 a rovnou vyhlásil vítěze za rok 2019. Nemůžeme být šťastnější, vyhráli jsme v hlavní kategorii - Food blog roku 2019. Jupíí a moc vám všem děkujeme!
vítěz food blogu roku

2017

Umisťujeme se na 2.místě v kategorii Cestování, na 3.místě ve Food Stylingu, na 5.místě ve Fotografii a jsme čtvrtí v absolutním pořadí. Máme z toho obří radost.

2016

Vyhráli jsme v kategorii Food Styling 1. místo za Foodblog roku 2016. Máme z toho obří radost.
vítěz food blogu roku

Kdo jsme?

Já jsem Petr. Jídlo je pro mě chvíle, kdy přestáváme pracovat a užíváme si. Pokaždé se těším jakou novou kombinaci Gábi na talíř vymyslí.

Já jsem Gábina. Nakupování kuchařek je pro mě stejným potěšením jako nákup bot. Prohlížení fotek jídla mě ale uspokojí podstatně více než listování v módních časopisech.

A kdo jsi ty?

Napiš nám tvoje křestní jméno a e-mailovou adresu a my ti pošleme vždy upozornění na nový příspěvek, rady, tipy, recepty a spoustu dalšího.

Mrkni se

Buďme na blízku. Spoj se s námi na sociálních sítích.

Napiš co hledáš & stiskni 'Enter'